Obsah f├│ra Sp├ínok v hamake Diskusia o kotven├ş, z├ívesn├Żch syst├ęmoch, moskyti├ęrach... Whoopie slings

Whoopie slings

Ako pripev┼łujete svoju hamaku a ─Źo sa osved─Źilo. Ktor├║ moskyti├ęru zvoli┼ą, ako upevni┼ą ridge-line...

Posla┼ą Str 06. M├íj 2015 10:27:29

Pr├şspevky: 100

Co je merlin spyke?
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Posla┼ą Str 06. M├íj 2015 18:16:35

Pr├şspevky: 6
To je sp├┤sob ako to ve┼íia shug. ┼Że urob├ş ten uzl├şk s kolikom a na┼ł zaves├ş whoopysling. Niesom si ├║plne ist├Ż ─Źi som to dobre nazval ale toto nefungovalo. Pri pou┼żit├ş tree huggers je treba zavesi┼ą do o─Źka karab├şnu alebo kr├║┼żky.

Posla┼ą Str 09. Sep 2015 13:04:43

Pri silnom vetre mi vtiahlo oko do ktor├ęho sa d├íva karab├şna. Neviete mi niekto poradi┼ą ─Źi sa to d├í "opravi┼ą", ale to treba komplet vymeni┼ą. ─î├ştal som nejak├ę diskusie, ale popravde som ve─żmi nepochopil ─Źo s t├Żm. Dajte vedie┼ą ak s t├Żm m├íte nejak├║ sk├║senos┼ą. ─Äakujem

Posla┼ą ┼átv 17. Sep 2015 10:37:52
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

Ahoj Palo, vitaj na f├│re :)

Whoopies sa opravi┼ą daj├║. Najlep┼íie by pomohlo, ak sem zaves├ş┼í fotku. Ak je to len k├║sok vpadnut├ę, tak sa to d├í pri troche trpezlivosti vytiahnu┼ą nazad.
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Pon 28. Sep 2015 19:39:02

─Ćakujem za priv├ştanie :-)

boj├şm sa, ┼że to nebude tak├ę jednoduch├ę. je to zatiahnut├ę dos┼ą silno, sk├║┼íal som tam vopcha┼ą dr├┤t, nepomohlo. popravde neviem ─Źi ┼ąaha┼ą alebo tla─Źi┼ą annoyed
Pr├şlohy
1443465388_tmp_whoopie_sling.jpg

Posla┼ą Pon 12. Okt 2015 14:42:39

nikto ziadna odpoved tak som to vyriesil sam :)

po mnohych pokusoch vytiahnut slucku som ju nakoniec uplne zrusil a vytvoril ju odznova. je to podla mna najjednoduchsie riesenie, ak je to uz fest zatiahnute. konkretne mi pomohlo toto video: https://www.youtube.com/watch?v=klfl0TwVNak. je kratke a strucne. ale da sa ich najst viacero.

Posla┼ą Pon 12. Okt 2015 21:17:08

Pr├şspevky: 137

Ak u┼ż niekto rob├ş slu─Źku nanovo, je dobr├ę tam navliec┼ą kor├ílku alebo nie─Źo podobn├ę, aby sa zamedzilo pr├íve takejto nehode, ┼że sa slu─Źka vtiahne sama do seba.

Predchádzajúci

Sp├Ą┼ą na Diskusia o kotven├ş, z├ívesn├Żch syst├ęmoch, moskyti├ęrach...