Obsah f├│ra Sp├ínok v hamake Diskusia o kotven├ş, z├ívesn├Żch syst├ęmoch, moskyti├ęrach... Hamakov├í kalkula─Źka

Hamakov├í kalkula─Źka

Ako pripev┼łujete svoju hamaku a ─Źo sa osved─Źilo. Ktor├║ moskyti├ęru zvoli┼ą, ako upevni┼ą ridge-line...

Posla┼ą Sob 25. Jan 2014 21:35:31
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

Na Google Play som našiel nasledovnú aplikáciu.

M├íte s ┼łou niekto sk├║senosti?
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Sob 10. M├íj 2014 14:12:57

Pr├şspevky: 100

Na┼íla som obdobu, ─Źo je zadarmo https://play.google.com/store/apps/deta ... mmocktools, no nepozn├ím ju. Pr├şde mi to, ┼że k├Żm ─Źlovek vytiahne z batohu mobil, otvor├ş appku, na┼ąuk├í parametre, to by u┼ż za ten ─Źas mal hamaku zavesen├║ a vedel rovno "z praxe", ─Źi mu vyhovuje alebo ju m├í upravi┼ą a ako...
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Posla┼ą Ned 25. M├íj 2014 20:26:23

Pr├şspevky: 11
Dobr├ę akur├ít pre za─Źiato─Źn├şka ktor├Ż to nikdy neve┼íal....ako teoretick├í pr├şprava na doma,hamaka je o pobyte v pr├şrode a pou┼ż├şvan├ş vlastn├ęho rozumu a s t├Żm ti ┼żiadna aplik├ícia v mobile nepom├┤┼że,to pochop├ş ka┼żd├Ż po prvej dol├ímanej noci alebo po prvom p├íde na prdel ;) a asi by som potreboval toale┼ą├ík keby si som dakoho v lese videl ako jednou rukou ve┼í├í hamak a druhej dr┼ż├ş mobil a kuk├í do n├ívodu :D

Posla┼ą Pon 26. M├íj 2014 10:03:27

Pr├şspevky: 43
Prip├íjam sa ku Carlosovi, pod─ża m┼ła je to zbyto─Źnos┼ą. Za─Źiato─Źn├şk si m├┤┼że pozrie┼ą vide├í na nete, poradi┼ą sa na tomto f├│re, no vlastn├║ sk├║senos┼ą nenahrad├ş ni─Ź.

Sp├Ą┼ą na Diskusia o kotven├ş, z├ívesn├Żch syst├ęmoch, moskyti├ęrach...