Obsah f├│ra Sp├ínok v hamake Ochrana proti nepriazni po─Źasia DD od─żah─Źen├ę celty

DD od─żah─Źen├ę celty

Celty, plachty, návleky na hamaku a spol.

Posla┼ą ┼átv 01. M├íj 2014 16:14:38

Pr├şspevky: 100

Po─Źuli ste, ┼że DD teraz chystaj├║ od─żah─Źen├ę celty? Viete nie─Źo viac? ─îo si o nich mysl├şte? Ja m├ím trochu obavy, aby to nebolo na ├║kor pevnosti... Ak pr├şde v lese poriadna b├║rka a vo vetre o ┼łu bud├║ nar├í┼ża┼ą spodn├ę kon├íre stromov, mysl├şte, ┼że by vydr┼żala?
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Posla┼ą ┼átv 01. M├íj 2014 16:17:41
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

Na cel├║ s├ęriu DD Superlight som ve─żmi zvedav├Ż. Pod─ża slov ─żud├ş z DD Hammocks maj├║ by┼ą tie celty rovnako pevn├ę ako klasick├ę, pri podstatne ni┼ż┼íej v├íhe (460 g superlight vs. 790 klasick├í Tarp - ├║daje od v├Żrobcu, hmotnos┼ą je bez ┼ín├║r a kol├şkov).
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Str 03. Sep 2014 11:10:03

Pr├şspevky: 100

DSC_1837.jpg
P├ír obr├ízkov, ako sa d├í celta dobre vyu┼żi┼ą miesto slne─Źn├şka na pl├í┼żi
Pr├şlohy
DSC_1828.jpg
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Posla┼ą Ned 07. Sep 2014 21:27:12

Pr├şspevky: 139

Osobne by som celtu nenech├íval dlho na priamom slnku. UV ┼żiarenie zhor┼íuje vlastnosti z├íteru a zni┼żuje ┼żivotnos┼ą.

Posla┼ą ┼átv 11. Dec 2014 7:37:18

Pr├şspevky: 28
mam 3x3 DD tarpu a som spokojny, najlepsie a najlahsie co tak sledujem je Cuban fiber latka, ale doposial sa mi nepodarilo najst na nete predajcu, kazdopadne vyzera skvelo, kazdy chvali minimalnu vahu a hlavne priehladnost https://www.youtube.com/watch?v=oDH64m1u8J8

Posla┼ą ┼átv 11. Dec 2014 19:17:45

Pr├şspevky: 139

Videl som DD Tarp superlight 3x3. Je super. Ale mohli by za─Źa┼ą vyr├íba┼ą superlight 3,5 x 2,4. Tak├íto plocha je e┼íte dokonca o ─Źosi men┼íia a lep┼íie vyu┼żite─żn├í ako pri 3x3.

Sp├Ą┼ą na Ochrana proti nepriazni po─Źasia