Obsah fóra Spánok v hamake Ochrana proti nepriazni počasia DD odľahčené celty

DD odľahčené celty

Celty, plachty, návleky na hamaku a spol.

Poslať Štv 01. Máj 2014 16:14:38

Počuli ste, že DD teraz chystajú odľahčené celty? Viete niečo viac? Čo si o nich myslíte? Ja mám trochu obavy, aby to nebolo na úkor pevnosti... Ak príde v lese poriadna búrka a vo vetre o ňu budú narážať spodné konáre stromov, myslíte, že by vydržala?
Aby človek dobre videl, nestačí otvoriť oči. Predovšetkým treba otvoriť srdce! G. Rébuffat

Poslať Štv 01. Máj 2014 16:17:41
sally Obrázok užívateľa
Administrátor

Na celú sériu DD Superlight som veľmi zvedavý. Podľa slov ľudí z DD Hammocks majú byť tie celty rovnako pevné ako klasické, pri podstatne nižšej váhe (460 g superlight vs. 790 klasická Tarp - údaje od výrobcu, hmotnosť je bez šnúr a kolíkov).
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá trapper

Poslať Str 03. Sep 2014 11:10:03

DSC_1837.jpg
Pár obrázkov, ako sa dá celta dobre využiť miesto slnečníka na pláži
Prílohy
DSC_1828.jpg
Aby človek dobre videl, nestačí otvoriť oči. Predovšetkým treba otvoriť srdce! G. Rébuffat

Poslať Ned 07. Sep 2014 21:27:12

Osobne by som celtu nenechával dlho na priamom slnku. UV žiarenie zhoršuje vlastnosti záteru a znižuje životnosť.

Poslať Štv 11. Dec 2014 7:37:18

mam 3x3 DD tarpu a som spokojny, najlepsie a najlahsie co tak sledujem je Cuban fiber latka, ale doposial sa mi nepodarilo najst na nete predajcu, kazdopadne vyzera skvelo, kazdy chvali minimalnu vahu a hlavne priehladnost https://www.youtube.com/watch?v=oDH64m1u8J8

Poslať Štv 11. Dec 2014 19:17:45

Videl som DD Tarp superlight 3x3. Je super. Ale mohli by začať vyrábať superlight 3,5 x 2,4. Takáto plocha je ešte dokonca o čosi menšia a lepšie využiteľná ako pri 3x3.

Späť na Ochrana proti nepriazni počasia