Obsah f├│ra Sp├ínok v hamake Ochrana proti nepriazni po─Źasia Ktor├Ż tvar celty: ┼ítvorec alebo obd─║┼żnik

Ktor├Ż tvar celty: ┼ítvorec alebo obd─║┼żnik

Celty, plachty, návleky na hamaku a spol.

Pr├şspevky: 100

Ak je na celte dost velky presah, potom ochrani v burke aj ked nie je tesne pri hamake, ci? Nie je spanie s celtou tesne nad nosom moc klaustrofobicke?
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Pr├şspevky: 140

Ked spim, mam zatvorene oci. Skor mam fobiu z toho, ze mi v noci bude odniekial kvapkat voda do spacaku.

Pr├şspevky: 100

A nie je to s celtou ako pri starych tnt, ze ked sa dotknes steny stanu, kvapka cez to miesto? Je pravda, ze v lejaku som este pod celtou nebola, ale zatial mi aj tak najlepsie vychadza, aby sa dvaja dohodli a spolu spali pod 4x4 celtou, kt je dost dlha aj ma voci hamake velky presah na koncoch...
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Pr├şspevky: 29
Ja m├ím oby─Źajn├Ż ┼ítvorec. Ke─Ć je ve─żmi zl├ę po─Źasie, zaves├şm celtu ─Źo najni┼ż┼íie, tak┼że sa boky dot├Żkaj├║ zeme a som akoby v stane tnt

Ke─Ć je pekn├ę po─Źasie, celtu v├┤bec ned├ívam, chcem si u┼żi┼ą v├Żh─żad do kor├║n stromov trxee
Hamake zdar!

Pr├şspevky: 59
Aj obd─║┼żnik sa d├í upravi┼ą na uzavret├Ż "dom─Źek" pri nepriezni po─Źasia.
Pr├şlohy
DSC01156-1.jpg
DSC01163.jpg
DSC01159.jpg

Predchádzajúci

Sp├Ą┼ą na Ochrana proti nepriazni po─Źasia