Obsah f├│ra Na┼íe v├Żlety Fotoreporty "Tenkr├ít poprv├ę..."

"Tenkr├ít poprv├ę..."

M├íte zauj├şmav├ę fotografie z v├Żletu? Pode─żte sa s nami o svoju rados┼ą!

Posla┼ą Pia 07. Mar 2014 0:05:29

Pr├şspevky: 100

Ono je tam viac reportu ako foto, ale aj tak si mysl├şm, ┼że by v├ís to mohlo bavi┼ą ─Ź├şta┼ą... http://www.tulava-hamaka.sk/prva-noc-vo ... e-aj-spat/ Ak som netrafila t├ęmu, prep├í─Źte a prera─Ćte to, pros├şm...
Ako ste sa k hamak├ím dostali vy? ─îo va┼íe "tenkr├ít poprv├ę"?

Na z├íver prid├ívam p├ír fotiek z prv├ęho r├ína s hamakou

Obrázok
v├Żchod

Obrázok
sn├şdan─Ť (takmer) v tr├ív─Ť

Obrázok
slnkom zaliaty les
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Posla┼ą Pia 07. Mar 2014 18:05:28
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

Moje "poprv├ę" bola noc v DD Camping, ktor├║ som si s ve─żkou obavou k├║pil priamo od v├Żrobcu. U┼ż mi sl├║┼żi vy┼íe 6 rokov a a┼ż na drobn├║ dierku (moja hl├║pos┼ą) sa m├í st├íle v├Żborne tlap
Prv├ęmu zaveseniu u m┼ła predch├ídzalo dlh├ę ┼ít├║dium uzlov a sp├┤sobov ve┼íania, pri─Źom to zatia─ż vyhrali 2 karab├şny.

p.s. super fotky (ok)
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Pia 07. Mar 2014 22:02:39

Pr├şspevky: 139

Ked mi dorazila moja prva hamaka, bolo to v obdobi, kedy par dni predtym prsalo. No a vyzeralo to ze ani nasledujuce dni neprestane. Vybral som sa teda otestovat novu vybavu do lesa. Sprvu som mal obavy, ci to vobec v takom pocasi prezijem, ale pod celtou bolo nakoniec prijemne sucho. Dazd do rana ustal a nad lesom sa vznasal mysteriozny opar.

Obrázok

Obrázok

Posla┼ą ┼átv 01. M├íj 2014 16:37:47

Parada :) Vzdy som chcela zazit rano v lese s hmlou, ked je les ako rozpravka, ale este som sa na jesen/jar spar von neodhodlala... Raz aj to urcite pride :)
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Posla┼ą ┼átv 01. M├íj 2014 16:47:49

Sally - som rada, ze sa pacia :) Inak, ako sa Ti ju podarilo prederavit? Nejaky uhlik horucii od ohna vyletel? (sisky rady streilaju v pahrebe, som uz zistila :D )

Posla┼ą ┼átv 01. M├íj 2014 16:52:22
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

Ad dierka: na svojom no┼żi m├ím na ┼ín├║rke priviazan├Żch zop├ír gor├ílok. V spac├íku sp├şm z├ísadne s no┼żom na dosah, no raz som ho nechal mimo spac├ş vak. Svojou v├íhou som vtedy doslovne pretla─Źil jednu gor├ílku skrze hamaku. blush No Camping sl├║┼żi aj na─Ćalej a dierka sa, ─Źo som ju pozeral, nezv├Ą─Ź┼íuje tlap
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Pon 18. M├íj 2015 20:49:06

Pr├şspevky: 6
Nieje to s├şce ├║plne prv├Żkr├ít ale sk├║┼íali sme s detv├íkmi nosonos┼ą blush
Pr├şlohy
DSC_0311.JPG

Posla┼ą Uto 26. M├íj 2015 16:31:11

[ok] tlap

Posla┼ą Pia 18. Sep 2015 9:50:24

Pr├şspevky: 1
Hamaka m├┤j spolo─Źn├şk.

CestaSNP.jpg
Cesta SNP 2014
od Tatier k Dunaju.jpg
Od Tatier k Dunaju
hammaka_deti.jpg
Z├í┼ąa┼żov├Ż test :-)

Sp├Ą┼ą na Fotoreporty