Obsah fóra Naše výlety Minulé akcie Repete Čermák.

Repete Čermák.

Čo už bolo a ako nám tam bolo dobre.

Poslať Ned 27. Sep 2015 10:12:03

Hlavnou témou tejto stretávky bol dážď ktorý sa striedal s mrholením a ešte väčším dažďom. A do toho statným dielom prevrával vietor.Boli sme traja- matus, jeho dáma a ja. Najobľúbenejšie oblečenie- pončo. Najobľúbenejšia činnosť- udržiavanie ohňa premočeným drevom. Ja som prišiel v piatok pred obedom, to našťastie ešte nepršalo. Rýchlo som si natiahol hamaku a kryciu plachtu, a ešte jednu plachtu pri ohnisku. Založil som oheň a spokojne posedával. Mal som na návšteve jedného hubára s ktorým sme dobre podebatili. No a potom začalo liať a už neprestalo. Matus s dievčinou dorazili okolo siedmej v hustom lejaku. Chvíľu sme podebatovali a zaľahli sme dosť skoro. V sobotu ráno rozloźenie ohňa s výdatnou pomocou brezovej kôry. Potom sme viac menej skúmali oblohu. Po zistení že to nevyzerá na zlepšenie, a že máme navlhnuté aj to čo nezmoklo, sme zatrúbili na odchod. Ja som chcel byť za tvrďáka že zostanem, ale fakt že má matus na Zoške auto a že ma odvezie až domov ma presvedčil. Nejaké fotky mám, ale sú tam iba stromy a plachty.
depressed

Poslať Ned 27. Sep 2015 17:13:47

Veru tak nejako :) z piatka na sobotu bolo v noci radovo 10-7 stupňov čo bolo celkom v pohode keď nebol spácak ešte nanpučaný vlhkosťou, ale kedže v sobotu cez deň neprestávalo pršať, schnutie ani pohodlie nehrozilo, tak to nebolo treba hrotiť.
Podla predpovede čo som pozeral malo byt 4 - 1 stupeň, takže v mokrých veciach by to bol celkom masaker :)

Snáď sa ešte nachvílu oteplí a podarí sa nejaká akcia.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Poslať Ned 27. Sep 2015 18:48:07

Vďaka matus za fotky. Teraz vidím, že ten môj úsmev neźiaril optimizmom. :)

Späť na Minulé akcie