Obsah f├│ra Na┼íe v├Żlety Minul├ę akcie 30-31 j├║l pri vode

30-31 j├║l pri vode

─îo u┼ż bolo a ako n├ím tam bolo dobre.

Posla┼ą Pon 25. J├║l 2016 9:48:58

Pr├şspevky: 109

edit:

Kedze je teplo, a vramci "velkeho" poctu ucastnikov nie je problem spravit ziadnu zmenu, :)
ideme teda k nejakej vode, asi na zelenu vodu,
okruh by som rad presunul na chladnejsie obdobie zrejme az 26-28.08. uvid├şme.

*stara sprav: ak nebude moc teplo predpoklad├ím ┼że budeme jednu noc na Z├ím─Źisku, je tam dobr├Ż v├Żh─żad ... neviem presne pomery pre hamaky, stromov je tam ale dos┼ą, kto m├í chu┼ą sa prida┼ą?
(v pr├şpade extr├ęmneho tepla sprav├şm aktualiz├íciu lokality na nie─Źo s vodou)
na mape je vyzna─Źen├Ż okruh, ak by sa chcel niekto unavi┼ą m├┤┼że si to prebehn├║┼ą, ak nie trasa na Z├ím─Źisko je iba 2,2km
Naposledy upravil matus d┼ła Sob 30. J├║l 2016 8:12:07, celkovo upraven├ę 1

Posla┼ą Pon 25. J├║l 2016 18:15:30

Pr├şspevky: 104

Posla┼ą Pon 25. J├║l 2016 22:59:13

Bolo to bran├ę ako┼że mo┼żnos┼ą od piatka / alebo od soboty ..ale pr├íve mi bolo ozn├ímen├ę ┼że ak p├┤jdeme u┼ż v piatok, bude na m┼ła po┼ítvan├í l├ş┼íka. Tak┼że pravdepodobne Sob/Ned

A u┼ż pozer├ím nejak├ę jazer├í:
-Neboli sme este pri Chtelnici (okolo s├║ s├şce trochu cesty ale v c├şpoch by sa asi dalo)
https://goo.gl/maps/Q6wd9C1yQ3E2

-boli sme pri Lozorne menej ludi ale lesn├Ż ter├ęn .. voda bola relat├şvne ok, ─Źo si pam├Ąt├ím.
https://goo.gl/maps/PgEDusurV5F2

-pekn├í bola e┼íte mal├í n├ídr┼ż Mlynky pri hraniciach .. ale tam b├Żva dos┼ą ryb├írov .. stromy s├║ pri vode a je to upraven├ę..

-potom e┼íte t├í tvoja "polotajn├í" n├ídr┼ż v karpatoch, tam sme tie┼ż e┼íte neboli..

ak by mal hocikto nejak├Ż dobr├Ż n├ípad so stromami pri vode dajte pros├şm vedie┼ą, moje s├║ len pokus omyl ... pr├şpadne bude Z├ím─Źisko :)

Posla┼ą Uto 26. J├║l 2016 11:47:23
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

Ak by si dal inak┼í├ş d├ítum (alebo mocnosti zasiahnu), tak by sme radi pr├şs┼ą.

Fantasticky bolo na Tomkoch: https://www.google.sk/maps/@48.5857162, ... !1e3?hl=sk z v├Żchodnej strany nikde nikto, iba polia a lesy... nev├Żhodou je, ┼że najbli┼ż┼í├ş zdroj pitnej vody je obchod v dedine. Na druhej strane, d├í sa sedie┼ą aj v tretine ┼í├şrky jazera od brehu pekne na pies─Źitom dne (voda je vtedy po hru─Ć), rybky ohr├Żzaj├║ p├Ąty, pivo v kr─Źahu pl├íva okolo... <janic>
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Uto 26. J├║l 2016 11:51:19

Ja teda dufam, ze tu nieje nejake geriatricke oddelenie, ale parta turistov :)

Chcem sa ist uz dlhsie pozriet na zelenu vodu pri Ivanke, podla mapy to tam vypada celkom fajn. Ked uz teda kupanie, tak aspon v cistej vode. Podla vsetkeho to ale vypada, ze tento vikend budeme zase skusat pristresky a ich co najefektivnejsie napnutie :)

Posla┼ą Uto 26. J├║l 2016 14:51:07

@sally: no mus├ş┼í zasiahnu┼ą, mocnosti .. sprav kurz pri jazere a bude ;-)

@marekP: zelena voda nie je zla, dojazdne na bicykli, langose z Ivanky tiez na skok.. ale stromy som tam este nehladal...

Posla┼ą Ned 31. J├║l 2016 13:19:31

Najkrat┼íia cesta takmer nikdy neznamen├í to najlep┼íie, ale kto by sa v tom teple trepal ─Ćalej, ke─Ć je lokalita akceptovate─żn├í.

Namiesto pl├ínovan├ęho okruhu v Karpatoch, sme sa rad┼íej usadili na ne─Ćalekej Zelenej vode, na prvom a zrejme aj najfrekventovanej┼íom ┼ítrkovisku. Aktivity a zauj├şmavosti z danej lokality nie s├║ nejako v├Żznamn├ę, po vy─Źisten├ş bordelu z miesta, n├ív┼íteva vody a kone─Źne po poklesnut├ş teploty nejak├í t├í k├íva.

Testovali sme aj bordovo-zelen├Ż mon┼ítru├│zny hamak 3,5m x 2m, pre dvoch celkom dobr├ę rie┼íenie, len to nie je vhodn├ę nosenie na dlh├ę t├║ry.
Obrázok

Kupilka s prekvapk├íva─Źom k├ívy dost├íva steampunkov├Ż vzh─żad.
Obrázok

V r├ímci lenivosti zh├í┼ła┼ą v├Ą─Ź┼íie kusy dreva, aj v noci ├║radoval bezdomoveck├Ż minibarel.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Nabudúce otestujeme vzdialenejšie jazierka,
pre vytrval├Żch ─Źitate─żov prid├ívam bonus: "animovan├ę" miznutie kempu
(*sem to neviem dat kto chce je to na blogu) link:http://www.hm.mako.sk/zelena-voda-cast-1/

PS: na obed sme posedavali v inej lokalite, vravim si: "je trochu ─Ćatlom nahlodan├Ż, ale ved drz├ş pevne" ..tak nie, skoncilo to takto :D
Obrázok

Posla┼ą Ned 31. J├║l 2016 14:53:09

fotecky staby tisic klarinetů

to mas reklamny matros do katalogu

Posla┼ą Uto 02. Aug 2016 8:33:43
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

Hezk├Ż, kluci, hezk├Ż [ok]

Matus: ve─Ć to pridaj ako .gif a malo by to facha┼ą. Gif makerov je pln├Ż net.
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Uto 02. Aug 2016 8:49:45

no volaco som vyskusal, ja gif nemam rad lebo ma malu farebnu škálu, zmensena anim nizsie ..
Obrázok

Sp├Ą┼ą na Minul├ę akcie