Obsah f├│ra Na┼íe v├Żlety Minul├ę akcie 27/29. 08. Mal├ę Karpaty

27/29. 08. Mal├ę Karpaty

─îo u┼ż bolo a ako n├ím tam bolo dobre.

Posla┼ą Uto 02. Aug 2016 9:04:03

Pr├şspevky: 109

*Edit:

Tak┼że znova zmena (vr├ímci o─Źak├ívan├ęho tepla) piatok sobota pri vode ... ak sa chce niekto prida┼ą p├ş┼íte s├║kromn├║ spravu.

nocovacka az dals├ş weekend (3-4. 9.)
stará správa:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nocova─Źka v zatia─ż neur─Źenej lokalite Mal├Żch Karp├ít (navrhujem Z├ím─Źisko) kto m├í chu┼ą pridajte sa k n├ím :)

Pl├ín je spravi┼ą "mini z├íkladn├Ż t├íbor", z ktor├ęho by sa dalo na─żahko spravi┼ą 10-14km denn├Ż okruh, alebo zosta┼ą v lokalite, ako sa komu bude chciet.
Eventuelne za─Źa┼ą m├┤┼żeme u┼ż v piatok 26teho.

Posla┼ą Ned 28. Aug 2016 12:08:28

Pr├şspevky: 104
tak sme sa vratili z Karpat, rozbalili sme to pri krasnom horskom jazierku pod Zamciskom

Obrázok

Obrázok

Pr├şspevky: 109

Predpove─Ć na 30┬║C zamenila pl├ínovan├║ turistiku za pohrani─Źn├ę vodn├ę macerovanie.

Robil som zlobu a obsadil som such├ír pod ktor├Żm u┼ż ─Źakali vajcia ja┼íterov. Napriek tomu sa ja┼ítery ├║spe┼íne vyliahli a deti sa mali s k├Żm podve─Źer zahra┼ą.
Obrázok
(c)MP

Tepl├Ż vetern├Ż de┼ł vystriedala pokojn├í chladnej┼íia noc, bez izol├ície by u┼ż veru bola "trochu" zima.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

S├şce blbos┼ą, ale pobavilo ma ako sa orechy z nap├şnac├şch ┼ín├║rok trepoc├║ v rannom vetre. :)
https://vimeo.com/180847490

Posla┼ą Sob 24. Sep 2016 13:51:07

Pr├şspevky: 100

Vy si v┼żdy tak├ę super miesta n├íjdete a kr├ísne to pofot├şte! N├íjdu sa niekde v dokumenta─Źn├Żch foto aj ja┼íteri─Źky? ─îerstvo vyliahnut├ę som e┼íte nevidela...
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Sp├Ą┼ą na Minul├ę akcie