Obsah f├│ra Na┼íe v├Żlety Minul├ę akcie Kukla - Zamcisko 26-27 nov

Kukla - Zamcisko 26-27 nov

─îo u┼ż bolo a ako n├ím tam bolo dobre.

Posla┼ą ┼átv 24. Nov 2016 13:17:46

Pr├şspevky: 104

Posla┼ą ┼átv 24. Nov 2016 14:23:13

Pr├şspevky: 59
Sn├í─Ć tam nejak├ę n├íjdeme.

Posla┼ą ┼átv 24. Nov 2016 14:27:07

Tak az pridu hviezdy vecera, tak vsetko musi byt tip top :) Konecne sa niekto odhodla prist, to je jedna katastrofa tato hamakarska komunita.

Posla┼ą Pia 25. Nov 2016 17:43:27

tak drevo nasusene? bude sa robit gulas ;)

Posla┼ą Pia 25. Nov 2016 19:56:04

Porad├şme si aj s vlhk├Żm drevom. Nie sme ┼żiadne b├ę─Źka. :D

Posla┼ą Pia 25. Nov 2016 20:04:24

Posla┼ą Ned 27. Nov 2016 13:55:24

Tak mame za sebou dalsiu vydarenu akciu, mrazy sa sice nekonali, ale poniektori si skutocne siahli na dno. V kazdom pripade boli objavene nove hranice letnych parametrov a z toho plynuce pohodlie. Teploty neklesli pod 3 stupne nad ranom, a Bubi sa demonstracne stale vysukaval zo spacaku. Oziabalo az nad ranom, tak vyuzil pozostatky ohna z gulasa, ktory sam zalozil a udrzal, pokial sme prisli na miesto. S pociatocnymi navigacnymi problemami dorazil aj Boris, ale modru znacku nakoniec nasiel, aby sa v zapati mohol vratit pre svoj novy hamak a kotlik, do ktoreho nadeli papanicu usedenym stroskotancom.

Matus uz myslel na leto a pomyslal, ze takuto celtu pouzije cez noc. Zatial bezvetrie a slnko.
Obrázok

Nenechal sa ale okabatit, predsalen vytiahol eso z batohu, vlastnorucne zostrojenu giga celtu s dverami a premyslenym bezpecnostnym systemom proti vniknutiu rannych fotografov
Obrázok

Medzitym som prehodil celtu, kedze som tusil nocne navaly vetra, hoci ma tento krok stal vyhlad na celu noc
Obrázok

Vecer pri ohniku vsak bolo utulne, na strome je uz odlozeny gulas na rano. Bubi sa uz prehadzuje z hamaky do hamaky, a my si hladkame plne brucha.
Obrázok

Nocnu idilku narusa len suchotanie Bubiho pristresku, ktory uz pristreskom nieje. Rano je vsetko jasne, a Boris Bubiho nachadza s prstami v pahrebe, aby sa zahrial. Nuz vietor.
Obrázok

Slnko vyhrieva aj sukromny pribytok Matusa, a efektom sauny vytvara take teplo, ze Matus ozaj vylieza
Obrázok

Spokojny majitel si chvali ze celta vydrzala aj napory vetra, aj ze ho rano nikto nerusil
Obrázok

Serzant Boris ohrieva gulas, a k tomu si davame caj ci kavu. Ak by sa zdalo, ze majitel zemegule caka v hamake na obsluhu, tak to je omyl.
Obrázok

Takto nejak vypada spokojnost sama so sebou a rannym obcerstvenim
Obrázok

Posla┼ą Ned 27. Nov 2016 23:31:06

Pr├şspevky: 109

z prejazdu cez kuklu

Obrázok

Obrázok

noclazisko :)
Obrázok

dart vader stratil prilbu ( gulas dodal sefkuchar boris)
Obrázok

stiahnuta celta a ranny Marekov veget
Obrázok

Obrázok

Mini Cumulus advert * teplo domova aj pri -20
Obrázok

pár sekundove videjo ..
https://vimeo.com/193279305

po pripade kratky pamflet mam na blogu

Posla┼ą Uto 29. Nov 2016 8:12:17

Ja som nefotil, spo─żahol som sa na ostatn├Żch fotografov, tak┼że iba trochu dojmov.
Zo Z├ím─Źiska je dobr├Ż v├Żh─żad na v├Żchod ktor├Ż sme si ale neu┼żili. Doh─żadnos┼ą bola tak maxim├ílne po Modru, tak som bol trochu sklaman├Ż. Rozlo┼żenie oh┼ła dalo tro┼íku pr├íce - v┼íetko okolo navlhnut├ę. E┼íte ┼że som mal k├║sok fatwoodu.
Kryciu plachtu som mal iba mal├║ letn├║. Bola by sta─Źila ak by nepri┼íiel v noci ten b├║rliv├Ż vetrisko. Vytrhol mi kotviace kol├şky a t├Żm plachta stratila krycie vlastnosti ale o to lep┼íie nadobudla akustick├ę. Navy┼íe trochu mrholilo tak┼że som sa presunul k ohnisku a za─Źal ho o┼żivova┼ą a z├ívidie┼ą chalanom ich pr├şstre┼íky. :D
NAJBLI┼Ż┼á├Ź PL├üN: Urobi┼ą festn├ę kol├şky. <old>

Posla┼ą Uto 29. Nov 2016 19:57:29

Pr├şspevky: 100

Pekne chlapci, pekne :)

Som rada, ┼że sme sa aspo┼ł na chv├ş─żu stretli.
My sme sa na Z├ím─Źisku nakoniec nezdr┼żali dlho. ┼áli sme si pozrie┼ą e┼íte okolie a na chv├ş─żu sme zakempili "o d┼»m d├íl"

Obrázok
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Predchádzajúci

Sp├Ą┼ą na Minul├ę akcie