Obsah f├│ra Na┼íe v├Żlety Minul├ę akcie ─îerm├ík 9 J├║l 2016

Čermák 9 Júl 2016

─îo u┼ż bolo a ako n├ím tam bolo dobre.

Posla┼ą Ned 10. J├║l 2016 18:24:25

Pr├şspevky: 59
Je mi to proti srsti p├şsa┼ą report sem, lebo toto vl├íkno malo by┼ą u┼║ neaktu├ílne. Ale marekP to tu vyprovokoval, tak budi┼ż. Nechali sme sa ukeca┼ą matus a ja na tento term├şn. Na ─îerm├íku bolo zo so na ne 15 stanov a nepo─Ź├ştane det├ş. Chaos. Holt pr├ízdniny. Ale prre┼żili sme. V nede─żu n├ís pri┼íli nav┼ít├şvni┼ą lu-si sally. Pohodov├║ debatu sme dali. Foto skus├şm da┼ą zajtra.

Posla┼ą Pon 11. J├║l 2016 7:39:54

Pr├şspevky: 59
Tak zatia─ż tri fotky. Asi bud├║ ─Ćal┼íie od ─Ćal┼í├şch ├║─Źastn├şkov.
Pr├şlohy
20160710_063944.jpg
Poh─żad z mojej hamaky.
20160710_081351~3.jpg
Hrn─Źek var├ş, matus relaxuje.
20160710_063846~5.jpg
Stany, stany, stany...

Posla┼ą Pon 11. J├║l 2016 9:39:13

Pr├şspevky: 109

ahojte moj prispevok "do pl├ęna" tu:

Zvy─Źajne sa sna┼ż├şm p├şsa┼ą formou: "Ak si chcete odd├Żchnu┼ą, cho─Ćte...", tentokr├ít je ale vhodnej┼íia forma: Ak si chcete odd├Żchnu┼ą, preboha u┼ż necho─Ćte na ─îerm├ík.

Obrázok

Dohoda v┼íak bola ┼że sa tam stretneme, tak┼że meni┼ą to sa nikomu u┼ż moc nechcelo. Tu┼íili sme ─Źo tam vr├ímci pr├ízdnin asi bude, ale realita pred─Źila na┼íe o─Źak├ívania. Ke─Ć som tam dorazil ja s Bubim na placi sa nach├ídzali iba dva stany, po─Źas rot├ície kvanta denn├Żch turistov dorazili najprv p├íriky s po─Źtom stanov 6 potom rodinky s poctami 2+3+2 ktor├ę sa u┼ż za─Źali rozklada┼ą bez varovania v lese... (celkovo 15) keby sme ne─Źakali ┼że na druh├Ż de┼ł mo┼żno pr├şde Lusi a Sally, tak by sme zbalili ┼ívestky a ┼íli inam.

─îlovek si povie, ve─Ć ─Źo ─żudia, no len ke─Ć niekto za─Źne strie─ża┼ą v noci novoro─Źn├ę svetlice a decka sa hraj├║ na h─żadanie pokladu, dokonca niektor├ę objavia ┼że ich baterka m├í aj stroboskop, tak to┼ż ale ka┼żd├Ż z n├ís si pobyt v lese predstavuje inak, niekto si r├íd pust├ş "r├ídio" a ─Ćal┼í├ş by mu ho najrad┼íej roztrieskal kame┼łom a mal ticho. Nakoniec sme to ale bez ├║jmy pre┼żili, zalo┼żili si ohe┼ł v otvorenom drievka─Źi ako bezdomovci v bareli, popozerali mesiac a hviezdy, pofrflali a ┼íli spa┼ą.

Obrázok

Obrázok

Na druh├Ż de┼ł sa v┼íetci vypratali, ja som e┼íte dovaril nede─żn├ę z├ísoby a to u┼ż dorazil Sally s Lusi, ─Źo sme sa moc pote┼íili, ke─Ć┼że vr├ímci ich vy┼ąa┼żenia to bolo takmer nev├şdan├ę stretnutie.

Obrázok

Z v├Żletu je e┼íte jeden poznatok, prv├Ż kr├ít som ja osobne videl niekoho nezn├ímeho rozklada┼ą hamak, nebol to s├şce Hennesy ale sn├í─Ć sa k nie─Źomu lep┼íiemu diev─Źina ─Źasom dostane :)

*pardon za velke foto nejako ale snad uz maju vsetci trochu vacsie obrazovky..

Posla┼ą Str 13. J├║l 2016 7:15:48

Pr├şspevky: 100

Par├ída chlapci :) Ja d├ím tie┼ż, d├║fam ┼że dnes ve─Źer to u┼ż kone─Źne stihnem - od pondelku sa chyst├ím... a bude aj prekvapenie :)
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Posla┼ą Str 13. J├║l 2016 8:22:29

Pr├şspevky: 104
treba najst flek, ktory je dalej, napriklad pod vapennou smer klokoc je lucka s pramenom, neviem ako sa to tam vola

Posla┼ą Pon 18. J├║l 2016 8:03:45

Pr├şspevky: 2
marekP - to miesto pod Vapenou smerom ma Klokoc moze byt aj Amonova Luka ?

Posla┼ą Pon 18. J├║l 2016 12:07:44

amon luka nie je zly napad, ide niekto cez weekend?? s nocovanim na A.luke dalsi den dokoncenie okruhu..
Obrázok

Posla┼ą Pon 18. J├║l 2016 17:31:58

ja som myslel mesacnu luku, ale to je nakoniec jedno, na ani jednej isto nebudu stany :)

zobral by som aj deti, takze minimalne 2 :)

Posla┼ą Pon 18. J├║l 2016 19:18:26

mozeme aj na Mesacnej ..ktora bude lepsia, .. dal som to do novej t├ęmy lebo uz budem popo┼ąahovan├Ż .
.. inak.. uz mam usite farebne hamaky ... este lanka cakam zo ziliny
spravili sme aj par z 3,5m latky tak uvidime ..zoberiem pripadne niektore na test

Posla┼ą Pon 18. J├║l 2016 19:43:34

Predchádzajúci

Sp├Ą┼ą na Minul├ę akcie