Obsah f├│ra Na┼íe v├Żlety Minul├ę akcie Kedy bude prv├í akcia? 2014

Kedy bude prvá akcia? 2014

─îo u┼ż bolo a ako n├ím tam bolo dobre.

Posla┼ą ┼átv 01. M├íj 2014 16:16:47

Pr├şspevky: 100

Leto sa bl├ş┼żi, nepl├ínujete nejak├ę stretnutie? Ide├ílne cez pr├ízdniny... camp
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Posla┼ą Uto 20. M├íj 2014 22:01:08

Pr├şspevky: 140

No na niektor├Żch akci├ích sa u┼ż stalo, ┼że bola prevaha hamak├írov. ┼Żeby sme dali raz ─Źisto hama-zraz ?

Posla┼ą Ned 25. M├íj 2014 18:08:49
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

Ja som plne za! sleep

Kde by sme tak├ę nie─Źo chceli spravi┼ą?
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Ned 25. M├íj 2014 18:22:34

Hlavne tam kde je vela stromov. Takze bud niekdev lese v Malych Kapatoch, alebo potom niekde pri vode. Napr. Senecke alebo ine jazera.

Posla┼ą Pia 30. M├íj 2014 13:25:26

Pr├şspevky: 9
Ten Senec znie vynikajuco tlap

Posla┼ą Sob 31. M├íj 2014 14:07:51

Pr├şspevky: 11
Mysl├şm ┼że sme sa raz bavili o tomto mieste─Źku
https://www.google.sk/maps/place/48%C2% ... :0x0?hl=sk
ale bude dos┼ą z├íle┼ża┼ą od po─Źasia ak sa teda chceme k├║pa┼ą.Tie┼ż predpoklad├ím ┼że to budete chcie┼ą robi┼ą cez v├şkend(ja k─żudne aj cez t├Ż┼żden)...─Źi?J├║n j├║l m├ím dos┼ą narvan├Ż....ak├ę term├şny by V├ím vyhovovali?

Posla┼ą Sob 31. M├íj 2014 14:49:32

Ten Senec by som nechal asi az koncom leta, s tym ze kupanie bude ako bonus. Najromantickejsie je to rano a vecer. Cez obed je tam vsak poriadne horuco. Krajina pripomina vyprahnutu lesostep.

Obrázok
Obrázok

Posla┼ą Str 25. J├║n 2014 18:24:41

Pr├şspevky: 21
Ahojte! N├íhodou neviete o nejakej skupine (str├ínke) kde h─żadaj├║ par┼ą├íkov na nejak├║ dlh┼íiu t├║ru po hor├ích spojen├║ s hamakou? Nako─żko v mojom okol├ş sa v┼íetci akosi di┼ítancuj├║ na tak├ęto aktivity, som n├║ten├Ż h─żada┼ą aj takto. :roll: camp
Ke─Ć pohneme jednou jedinou vecou v pr├şrode, zist├şme, ┼że je prepojen├í s cel├Żm zvy┼íkom sveta.

Posla┼ą Str 25. J├║n 2014 19:33:10
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

Ahoj, sk├║s kukn├║┼ą napr. http://www.dobrodruh.sk/forum/hladam-pa ... -slovensku
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Pia 16. Jan 2015 11:11:00

Pr├şspevky: 28
2ja ludia z vychodu pridu tiez, len to treba nejak rozumne na polceste naplanovat ;) nech mame all rovnaku cestu sleep camp

─Äal┼í├ş

Sp├Ą┼ą na Minul├ę akcie