Obsah f├│ra V┼íeobecn├ę inform├ície Predstavte sa Predstavte sa

Predstavte sa

Vitajte pri na┼íom ohni, povedzte n├ím nie─Źo o sebe.

Posla┼ą ┼átv 22. Okt 2015 11:25:56

Pr├şspevky: 6
PS: Ten stan na fotke v pozadi musim stale stavat pre priatelku, ale uz aj na tom pracujem ;)

Posla┼ą Pia 23. Okt 2015 16:26:32

Pr├şspevky: 59
Vitaj Palo. Ja tu nie som moc dlho, ale vekovo som tu ur─Źite najstar┼í├ş, tak ┼Ąa v├ştam medzi visutcami. camp

Posla┼ą Pon 23. Nov 2015 23:35:45

Pr├şspevky: 3
Ahojte, som z Kosic a radost z visenia som objavil ked sa k nam na opekacku dovalil kamosov kamos s njakou ceskou platenkou. Hamaku mam prvy rok a ukecal som uz dvoch kamosov aby sa pridali. Nemam toho este moc pochodene ale aj tak uz oplakavam letnu sezonu lebo tohto sleep sa zatial nedokazem nabazit. Tesim sa az bude znova teplo a slubujem ze toho odfotim viac ako len svoje ponozky.. blush

Posla┼ą Pon 18. J├║l 2016 8:15:16

Pr├şspevky: 2
Ahojte
Som Jozef , nov├í─Źik z Ba.

Posla┼ą Str 20. J├║l 2016 22:34:11

Pr├şspevky: 100

Vitajte :)
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Posla┼ą ┼átv 01. Sep 2016 16:23:54

Pr├şspevky: 4
Ahojte, vol├ím sa Juraj a som z Bratislavy. Hamaku som si k├║pil iba minul├║ sobotu v zn├ímom Bratislavskom obchode a neviem sa do─Źka┼ą kedy ju p├┤jdem vysk├║┼ía┼ą. T├║to str├ínku som objavil ke─Ć som g├║glil nejak├ę inform├ície o hamak├ích. [hi]

Posla┼ą ┼átv 01. Sep 2016 17:18:32

Pr├şspevky: 103
ahoj, tak si pozri planovane akcie, a mozes skusat v karpatoch uz tento vikend. Ak pijes kavu, treba to nahlasit dopredu.

Posla┼ą ┼átv 01. Sep 2016 18:43:35

Pr├şspevky: 4
No... :( pozeral som ale tento t├Ż┼żde┼ł idem do ─îunova. ┼ákoda ale f├│rom sledujem a nabud├║ce ke─Ć budem m├┤c┼ą sa ur─Źite prid├ím.

Posla┼ą ┼átv 29. Mar 2018 20:23:14

Pr├şspevky: 1
Som jediny ┼íkre─Źek ─Źo prespava v hamake som z ba a hamaku mam 2 roky mam 47 rokov a tento rok som na hamaku namotal aj syna 13 a synovca 12 tak teraz po sviatkoch zaciname vyrazat do karpat na prespavacku ale ak hlada partnerov do lesa kludne sa pridame len treba napisat byvam v raci takze do lesa to mame kusok a budeme spoznavat aj ine miesta nie je nad to ak sa clovek zobudi v prirode a na cerstvom vzduchu mam to rad a fandim hamakarom a vsetkym co maju radi les a relax v lese

Posla┼ą Pia 30. Mar 2018 22:45:27

Pr├şspevky: 105

vitaj, kludne ked budete mat nieco na plane pridaj akciu do planovanych .. ak nebude vadit ze to je verejne.. ak ano tak cez sukromne spravy.
pekne sviatky.

Predchádzajúci

Sp├Ą┼ą na Predstavte sa