Obsah f├│ra V┼íeobecn├ę inform├ície Pripomienky a n├ívrhy Rady oh─żadom webu

Rady oh─żadom webu

─îo chcete na f├│re zlep┼íi┼ą a ─Źo by ste spravili inak.

Posla┼ą Pia 20. J├║n 2014 19:05:59

Pr├şspevky: 21
Ahojte. Ako dost├íva┼ą upozornenia na mail, ┼że niekto pridal pr├şspevok na ak├║ko─żvek t├ęmu?
Je mo┼żn├ę vidie┼ą po prihl├ísen├ş zoznam nepre─Ź├ştan├Żch pr├şspevkov? Je mo┼żn├ę zalo┼żi┼ą aj nov├║ hlavn├║ t├ęmu? Napr├şklad prida┼ą v├Żrobcu v t├ęme "V├Żrobcovia ham├ík a pr├şslu┼íenstva" Na┼íiel som v├Żrobcu ..Warbonnet.. a musel som ho da┼ą pod napr├şklad Sierra Madre.
─Äakujem
Ke─Ć pohneme jednou jedinou vecou v pr├şrode, zist├şme, ┼że je prepojen├í s cel├Żm zvy┼íkom sveta.

Posla┼ą Sob 21. J├║n 2014 14:44:58

Pr├şspevky: 46
Sk├║┼íal som to n├íjs┼ą v u┼ż├şvate─żsk├Żch nastaveniach, no zatia─ż bez├║spe┼íne. H├ídam sa tu Macmatej alebo Sally vyjadria.

Posla┼ą Sob 21. J├║n 2014 15:17:55
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

Ahoj Martin, pracujem na tom. Moment├ílne som v predsvadobnom zhone, tak┼że ─Źasu nem├ím to─żko, ko─żko by sa ┼żiadalo, no postupujem pomaly ale isto camp
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Ned 22. J├║n 2014 18:48:49

Pr├şspevky: 21
sally, gratulujem ku ┼í┼ąastiu.
Ke─Ć pohneme jednou jedinou vecou v pr├şrode, zist├şme, ┼że je prepojen├í s cel├Żm zvy┼íkom sveta.

Posla┼ą Ned 22. J├║n 2014 19:28:59

Pr├şspevky: 140

U┼ż├şvatelia nem├┤┼żu zalo┼żi┼ą nov├║ t├ęmu na hlavnej obsahovej str├ínke. M├┤┼żu o to ale po┼żiada┼ą administr├ítora. To len kv├┤li tomu aby sa zachovala preh─żadnos┼ą a poriadok.

U┼ż├şvatelia ale m├┤┼żu zaklada┼ą nov├ę subt├ęmy.

Posla┼ą Str 01. J├║l 2015 9:37:41

Pr├şspevky: 109

helou, neviem ci o tom uz niekto hovoril, ale tusim tu mame nejake striktne pravidla ohladom velkosti obrazkov, lebolo by zle povolit ich trochu vacsie + hodit sem nieco ala "lightbox" na ich trochu priatelskejsie otváranie.

Posla┼ą Str 20. J├║l 2016 23:56:31

Pr├şspevky: 100

Suhlasim s Matusom.

A chcem sa poradit - ako, prosim, pridavat video aby ho ako video aj ukazalo?

Nasla som tento navod http://www.moneym8.com/2008/08/05/how-t ... to-phpbb3/ ale nechcelo mi ho ukazat ani s celou adresou a ani s oznacenim za v=

Diky za rady :)
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Posla┼ą Uto 26. J├║l 2016 11:00:16

Pr├şspevky: 104
Ja by som chcel poprosit o moznost, aby som si vedel nechat zobrazit iba nove prispevky.

Posla┼ą Uto 26. J├║l 2016 11:34:45
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

marekP: t├íto mo┼żnos┼ą tu u┼ż je. Daj my┼íku nad H─żada┼ą (horn├ę menu napravo) a klikni na Zobrazi┼ą nov├ę pr├şspevky.
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Uto 26. J├║l 2016 11:43:59

Pr├şspevky: 104

Sp├Ą┼ą na Pripomienky a n├ívrhy