Obsah fóra Spánok v hamake Všeobecná debata o hamakách Spánok vo dvojici alebo pár a hamaka

Spánok vo dvojici alebo pár a hamaka

Posla┼ą Pon 16. J├║n 2014 18:56:39
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

Pr├şspevok T├íni─Źky z t├ęmy o hamake pre die┼ąa, kde spom├şna sp├ínok vo dvojici, ma in┼ípiroval pre zalo┼żenie tejto t├ęmy.

Ako rie┼íite, ke─Ć ste vonku dvaja? Sp├şte spolu v jednej hamake?

N├ím sa s pr├ştulkou osved─Źil tzv. trojuholn├şk. Ka┼żd├Ż m├íme svoju hamaku. Stranu, kde budeme ma┼ą nohy privia┼żeme na spolo─Źn├Ż strom a konce, kde bude hlava na dva stromy bl├şzko seba. Tak sa vieme zakry┼ą spolo─Źnou celtou, dr┼ża┼ą sa za ruky a tak celkovo...by┼ą spolu. sleep sleep

Netla─Ź├şme sa, no sme pri sebe. Sp├ínok v jednej hamake sme e┼íte nesk├║┼íali (nem├íme tak ┼íirok├║ hamaku), no ke─Ć sme oddychovali spolu v DD Camping, tak sme sa gravit├íciou celkom ma─Źkali. Na druhej strane, mal som z├íkazn├şkov, ktor├ş chceli spa┼ą spolu v jednej hamake. Sk├║┼íali si u n├ís na dvore za predaj┼łou TW 1,8 hornet a ve─żmi si to pochva─żovali, ┼że je akur├ít ┼íirok├Ż. Tak┼że je to asi individu├ílne a z├ívis├ş to okrem in├ęho aj od hamaky.
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Pon 16. J├║n 2014 21:49:30

Pr├şspevky: 139

Le┼ża┼ą dvaja v jednej hamake je fajn. Spa┼ą takto dlh┼íiu dobu je v┼íak ve─żmi nepohodln├ę.

N├║dzov├ę rie┼íenie je zavesi┼ą dve hamaky nad seba pod jednu celtu. Ten spodn├Ż m├┤┼że zospodu ┼ítucha┼ą toho v hornej hamake. :twisted: :D

Posla┼ą Uto 17. J├║n 2014 8:10:15

Pr├şspevky: 43
Ako sa v takom pr├şpade do tej hornej nastupuje? aah Ten, kto chod├ş v noci na z├íchod by zrejme mal spa┼ą dolu :D

Posla┼ą Uto 17. J├║n 2014 8:45:20

Pr├şspevky: 139

No v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş si ve┼íia hamaku dos┼ą vysoko, skoro a┼ż do v├Ż┼íky hrude. Ja si ju zasa d├ívam ─Źo najni┼ż┼íie, asi tak po p├ís a po za┼ąa┼żen├ş klesne do v├Ż┼íky kolien. Dvaja nad sebou nie je probl├ęm, sta─Ź├ş sa dohodn├║┼ą, ┼że ka┼żd├Ż bude vystupova┼ą na in├║ stranu, aby si toho spodn├ęho neprist├║pil. Tri hamaky nad sebou s├║ u┼ż na zdolanie obtia┼żnejs┼íie, no ale sk├║┼íali sme aj 5 nad sebou a i┼ílo to.

Posla┼ą Uto 17. J├║n 2014 11:46:54
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

macmatej, na to nastupovanie na najvy┼í┼íie poschodie pentadeckra doteraz spom├şnam :D
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Sp├Ą┼ą na V┼íeobecn├í debata o hamak├ích