Obsah fóra Voľná diskusia Žena, hamaka a ... nikto iný :)

Žena, hamaka a ... nikto iný :)

Voľná diskusia

Poslať Str 14. Aug 2019 7:24:46

Zaujímalo by ma, či chodíte do lesa prespať s hamakou aj samé. Ja síce nie som žiadny veľký turista (nepotrebujem prejsť desiatky kilometrov denne a ani zdolať každý kopec, ktorý zbadám), no absolútne zožňujem únik z mesta do prírody. Lenže v dnešnej dobe nie je úplne ľahké nájsť z úzkeho kruhu priateľov niekoho s podobnou záľubou a keď aj niekto je, tak málokedy sa náš harmonogram podarí zladiť. Chcela by som sa odhodlať ísť sama, ale priznám sa, bojím sa. :D Tak sa chcem spýtať, či niektorá chodíte sama, prípadne nejaké skúsenosti, odporúčania ohľadom prekonania strachu :D sleep
Naposledy upravil Denisa dňa Str 14. Aug 2019 11:31:53, celkovo upravené 1

Poslať Str 14. Aug 2019 9:30:15

No potrebujes niekoho aby ta popostrcil. Najdi si k tomu dalsi konicek, aby si sa sama v lese zamestnala a nemyslela na medvedov :)

Poslať Str 14. Aug 2019 13:04:09

čo mám štrikovať za svetla svetlušiek alebo aký koníček myslíš? :D

Poslať Str 14. Aug 2019 22:22:58

Stretol som ženy, čo putovali samé. Napríklad na ceste SNP. Mali síce stan, ale to je len voľba nocľahu.

No a s tou aktivitou. Kým ide človek pre vodu, kým si nachystá drevo, oheň, niečo uvarí, poumýva riady, tak čas rýchlo ubehne.

Poslať Štv 15. Aug 2019 13:18:32

Tak ja sa hram s fotoaparatom. Ale potreboval by som ustrikovat obaly na objektivy :D

Späť na Voľná diskusia