Obsah f├│ra Vo─żn├í diskusia Periete hamaku?

Periete hamaku?

Vo─żn├í diskusia

Posla┼ą ┼átv 02. Okt 2014 18:42:33

Pr├şspevky: 43
Ako postupujete, ke─Ć m├íte hamaku u┼ż pr├şli┼í spinav├║? D├í sa hamaka pra┼ą v pr├í─Źke? blush

Posla┼ą ┼átv 02. Okt 2014 20:10:31

Pr├şspevky: 139

Mysl├şm, ┼że vla┼żn├í mydlov├í voda by mala sta─Źi┼ą. Do pr├í─Źky by som ju ned├íval. Teplota a prac├ş pr├í┼íok by mohli zhor┼íi┼ą vlastnosti materi├ílu. Potom sa bude┼í ─Źudova┼ą, ke─Ć sa pod tebou v noci pretrhne.

Posla┼ą ┼átv 02. Okt 2014 20:24:47
sally Obr├ízok u┼ż├şvate─ża
Administrátor

Pr├şspevky: 118

A ur─Źite by som hamaku nepral s vlo┼żen├Żmi ty─Źkami :D Inak, pokia─ż sa pou┼żije prostriedok na outdoor oble─Źenie (techwash a pod. od Nikwaxu), tak by to na 30 ┬░C malo znies┼ą aj pr├í─Źku. Iba by som to potom ne┼żm├Żkal, ale mokr├ę zavesil na su┼íiak, aby vo─żne vyschla.
Mami, a┼ż vyrastiem, budem bushcrafter. Syn─Źek, oboje sa ned├í trapper

Posla┼ą Str 22. Okt 2014 15:58:28

Pr├şspevky: 29
Oby─Źajn├Ż pr pr├í┼íok a na 40 ┬░ v pr├í─Źek. Hamaka sa zatia─ż nes┼ąa┼żovala :D Su┼í├şm norm├ílne na su┼íiaku, najprv nech├ím nad va┼łou odkvapka┼ą a potom zaves├şm v ob├Żva─Źke na su┼íiak doschn├║┼ą. Je to prost├ę, Watsne!
Hamake zdar!

Posla┼ą Str 28. Jan 2015 23:42:54

Pr├şspevky: 5

periem to v pr├í─Źke na tom naj┼íetrnej┼íom programe, neviem si predstavi┼ą, ┼że by som spal v nie─Źom, ─Źo je vystaven├ę vplyvom po─Źasia bez toho aby som to ob─Źas opral pod─ża potreby :D

Posla┼ą Str 08. Apr 2015 12:50:30

Pr├şspevky: 100

Nu┼ż, pred sez├│nou som i ja prala. V lav├│re vo vani, pou┼żila som prostriedok na funk─Źn├ę oble─Źenie s membr├ínami (modr├Ż Perwoll Sport & active z DMky), potom som dala na chv├ş─żo─Źku pri mal├Żch ot├í─Źkach odstredi┼ą a zavesila na balk├│n. Hamaka ako nov├í :)
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Sp├Ą┼ą na Vo─żn├í diskusia