Obsah f├│ra Na┼íe v├Żlety Ob─ż├║ben├ę miesta Miesta, kde by ste chceli visie┼ą

Miesta, kde by ste chceli visie┼ą

Kde ste v┼íade boli, kam radi chodievate, ─Źo odpor├║─Źate ostatn├Żm.

Posla┼ą Sob 08. Nov 2014 10:58:40

Pr├şspevky: 139

Zauj├şmav├ę video o chlap├şkovi ─Źo ┼żije bez ni─Źoho v pralese a predsa si na noc ─żahne do hamaky.

Posla┼ą Uto 11. Nov 2014 23:07:08

Pr├şspevky: 100

Vdaka za videjko :) Len si nie som ista, ci by ho maco aj tak neotravoval, keby chcel...
Aby ─Źlovek dobre videl, nesta─Ź├ş otvori┼ą o─Źi. Predov┼íetk├Żm treba otvori┼ą srdce! G. R├ębuffat

Posla┼ą ┼átv 13. Nov 2014 12:38:39

Pr├şspevky: 109

veru, sialene zavesenie z toho brala, zda sa ze firma eno sa snazi robit promo hladanim netradicnych ludi a sposobov.. rovnako aj na tomto obrazku
hmkraft.jpg

Posla┼ą Str 28. Jan 2015 23:35:15

Pr├şspevky: 5

pam├Ąt├ím sa ako pred xx rokmi visel zop├ír dn├ş nejak├Ż aktivista greenpeace z nov├ęho mosta... musel to by┼ą zauj├şmav├Ż z├í┼żitok :)

Posla┼ą Uto 10. Jan 2017 13:32:40

Pr├şspevky: 59
S├║ tu kr├ísne exotick├ę miesta, ale tam sa nedostanem, tak pl├ínujem skromnej┼íie. Doteraz som spal iba v listnat├Żch lesoch, tak pl├ínujem prespa┼ą tento rok aj v ihli─Źnat├Żch. Boriny m├ím pod nosom na z├íhor├ş a smre─Źiny p├┤jdem asi vysk├║┼ía┼ą do ─îeska. Pozn├ím tam vhodn├ę lokality. Potrebujem les hlbok├Ż a temn├Ż. M├┤┼że tam aj stra┼íi┼ą. :shock:

Posla┼ą Uto 10. Jan 2017 17:44:48

Pr├şspevky: 104
J├ę├ę├ęj bubul├ík :) Teraz su bombasticke podmienky vo vsetkych lesoch :p

Posla┼ą Uto 10. Jan 2017 19:16:02

Pr├şspevky: 59
Ja nem├ím tak├ę supervybavenie na zimu ako ty. Po─Źk├ím si na teplej┼íie ─Źasy. <old>

Predchádzajúci

Sp├Ą┼ą na Ob─ż├║ben├ę miesta