Obsah fóra Spánok v hamake Spodná izolácia Underquilty

Underquilty

Karimatky, samonafukova─Źky, underquilty... alebo ─Ź├şm si chr├íni┼ą kr├ş┼że a zadok pred chladom.

Posla┼ą Pon 18. Sep 2017 18:43:42

Pr├şspevky: 59
Ke─Ć┼że kologa m├í cca 2m, 3x3 by bolo m├ílo. Ale tak 3x4 by bolo ok. <janic>

Posla┼ą Pon 18. Sep 2017 19:28:40

Pr├şspevky: 8
3x4 alebo 4x4 to je u┼ż jedno rad┼íej viac ako menej uvid├şm ako to bude v re├íle a ke─Ć tak nesk├┤r k├║pim men┼íiu. Je to nani─Ź kupova┼ą takto naslepo neodskusane a ka┼żd├ęmu sadne nie─Źo in├ę

Posla┼ą ┼átv 21. Sep 2017 11:18:08

Pr├şspevky: 104

DD underquilt sice neudava teploty ani izolaciu ale verzia ktoru som pouzival je funkcna na komfortny spanok tak do 5 stupnov pri bezvetri.
(samozrejme subjektivna vec .. bez pocitu chladu)

Eno je podla foto cista absurdita tahaju tu izolaciu az ku kotveniu hamaku .. cize nevedia co robia, nekupoval by som to.

Na leto je vhodne nieco ako toto ma to nizsiu hmotnost ale na jar ani jesen to urcite nebude
https://www.mall.sk/hojdacie-siete-pris ... er-olivine

@deka: super vec na chatu, treba ju dat na vahu skorej ako sa zacne uvazovat o jej pouziti. (teda pokial nejdes za dom)

Celta(i ked to je mimo temu) od DD jednoznacne a jedine iba superlight verzie!
ak mas hamak dlzky 2,74m "ridgeline" bude cca 2,3m takze pod 3x2,9m celtu sa vlezes vpohode ..spali sme pod nou v dazdi dvaja.
ak chces mat viac priestoru na varenie atd... uz vysla aj 4,5x2,9m hmotnost 690g

Posla┼ą ┼átv 21. Sep 2017 13:30:18

Pr├şspevky: 8
Zoberiem asi teda klasick├Ż quiot od DD

Ke─Ć celtu od DD tak superlight ok, a ak nie od DD? Ake s├║ e┼íte dobre celty? Moc sa do toho nevyzn├ím aj zna─Źky kvalita at─Ć je mi nezn├íma v tomto smere

Posla┼ą Pia 22. Sep 2017 7:04:06

Pr├şspevky: 103
Ano, kup si ten DD underblanket, tu sa toho vela vymysliet neda. Potom uz len paperie a stovky eur.

Predchádzajúci

Sp├Ą┼ą na Spodn├í izol├ícia