Obsah fóra Spánok v hamake Všeobecná debata o hamakách Lahka a skladna hamaka

Lahka a skladna hamaka

Posla┼ą Pia 04. Sep 2015 15:14:27

Pr├şspevky: 24
Osobne nem├ím sk├║senos┼ą so samostatnou moskitierou, ale ani nevid├şm v├Żznam nie─Źo tak├ę pou┼ż├şva┼ą. V prvom rade to vych├ídza pomerne draho a v druhom rade, ako ste u┼ż spomenuli komplikuje to ┼żivot. Na trhu je pomerne dos┼ą modelov ─żahk├Żch ham├ík s integrovanou moskitierou a aj za rozumn├║ cenu. Sta─Ź├ş len trochu googli┼ą.

Posla┼ą Pon 07. Sep 2015 22:24:58

Pr├şspevky: 137

Samotn├í moskyti├ęra sa pou┼żije vtedy ke─Ć je to treba, teda asi 2-3 mesiace v roku po─Źas leta. Integrovan├║ moskyti├ęru treba nosi┼ą u┼ż nav┼żdy.

Posla┼ą Uto 08. Sep 2015 12:30:33

Pr├şspevky: 24
To je s├şce pravda, ale je to len p├ír gramov naviac a menej starost├ş.

Posla┼ą Pia 13. Nov 2015 23:02:20

Pr├şspevky: 5
Tak dajte nejaky tip na nieco naozaj lahke s integrovanou moskytierov. Idealne konkretny model aj vyrobcu, ak mate nieco co by ste naozaj odporucili.. Ta integrovana moskytiera znie ako fajn riesenie..

Posla┼ą Uto 24. Nov 2015 11:11:21

Pr├şspevky: 105

helou, moskyta sama o seba moc nevazi k integracii vsak musis priratat zips + podsitie popruhom, takze tam to naskakuje na hmotnosti, kazda normalna firma to podsije, kedze ludia su prasce a dotrhaju moskytu zipom ak to nespravia, ja mam s integrovanou len DD frontline, ale na internete sa pohybuje dost "jungle hammokov" od noname vyrobcov za par eur otazna je vsak kvalita.. to ze budu mat nizsiu hmotnost ako frontline od DD nebude zrejme v tomto pripade ich plus, ale len fakt ze nepouzili to co mali,
ak chces riskovat tak mozno kukni snugpak integrovany... popozeraj nejake recenzie nie som si uplne isty ci ti niekto bude vediet totizto fundovane odpovedat ze vlastni prave to co hladas...

inak dd ma teraz upraveny jungle komplet, je k tomu aj taka minicelta dvojvrstvova hamaka rozobratelna, moskyta ..akoze nechcem robit reklamu ale ak spekukujes o niecom tak by som si to zbehol kuknut ;-) ..a ano nech ta cena neprakvapi je to "ultralight seria"

Posla┼ą Sob 19. Dec 2015 19:00:28

Pr├şspevky: 1
Ja by som sa neb├íl nosnosti pri DD SuperLight. T├í pad├íkovina je tenu─Źk├í, ale s├║─Źasne aj pevn├í a pru┼żn├í. Unesie dvoch ├║tlej┼í├şch ─żud├ş, ale aj statn├ęho jun├íka s postavou medve─Ća. Pru┼ż├ş a kles├í viac ako pevn├ę dvojvrstvovky, ale l├ítka sa ani nevy┼ąahuje, ani neredne - http://doprirody.prakticky.sk/2015/12/1 ... o-oblacik/

Posla┼ą Pon 12. Dec 2016 14:25:28

Pr├şspevky: 103
Dobry den,

chcel by som sa opytat, ako spatne vnimate znacku DD hamak a jej superlight ediciu.

Dakujem

Posla┼ą Pia 16. Dec 2016 23:26:44

DD superlight dr┼ż├ş ako m├í, len trochu mi vad├ş, ┼że tkanina je pru┼żn├í a pri za┼ąa┼żen├ş sa trochu na┼ąahuje. Pre jej n├şzku v├íhu ju pou┼ż├şvam na jednod┼łov├ę v├Żlety. Pre pohodln├ę spanie m├ím lep┼í├ş pocit z DD Caming.

Posla┼ą Sob 17. Dec 2016 15:53:54

Pr├şspevky: 103
Vdaka Matej, priznam sa, odpoved som poznal, len som chcel, aby to tu bolo aj zaznamenane. Ako obzretie sa do minulosti a podelenie sa o dlhodobe skusenosti. Ked si clovek nieco donesie nieco nove, tak je takmer vzdy nadseny.

Dufam, ze sa k nam niekedy pridas, donesiem ti vyskusat ultralight hamaku, v ktorej sa vyspis uplne fajnovucko bez tych neprijemnych igelitovych pocitov, ktore ta chcu vtiahnut do seba :)

Posla┼ą Ned 18. Dec 2016 20:11:36

Niekedy sa prid├ím, a┼ż bude viac ─Źasu. Odpor├║─Źam aj ostatn├Żm. Na zrazoch je v├Żborn├í mo┼żnos┼ą poobzera┼ą si v├Żbavu, pr├şpadne odkuka┼ą nejak├ę vychyt├ívky.

Predch├ídzaj├║ci─Äal┼í├ş

Sp├Ą┼ą na V┼íeobecn├í debata o hamak├ích