Obsah f├│ra Na┼íe v├Żlety Minul├ę akcie Taricove skaly 3-4 dec

Taricove skaly 3-4 dec

─îo u┼ż bolo a ako n├ím tam bolo dobre.

Posla┼ą Uto 29. Nov 2016 9:42:16

Pr├şspevky: 103
Sally mal vyborny napad vyrazit niekam na vikend, tak sa ide. Slubuju sneh a mraz. Sally ukaze ako sa v takom pocasi zaklada a udrziava ohen.
Naposledy upravil infrastellar d┼ła ┼átv 01. Dec 2016 9:28:38, celkovo upraven├ę 2

Posla┼ą Uto 29. Nov 2016 9:50:46

Pr├şspevky: 105

super, rezervujem si miestenku niekde v zadnom rade nech pla┼í├şm v noci rad┼íej len zver :)

Posla┼ą Uto 29. Nov 2016 10:02:56

nepredbiehaj sa pred bubiho a jeho festne koliky ;)

Posla┼ą Uto 29. Nov 2016 13:34:57

Pr├şspevky: 59
Kl├şdek. bubi tam nebude. E┼íte nem├í zimn├║ plachtu a festn├ę kol├şky. blush
Na kol├şkoch u┼ż ale pracujem. Budete z├ívidie┼ą. <janic>

Posla┼ą Uto 29. Nov 2016 13:43:19

Najlepsie koliky su kamene. A este lepsie zavetrie :)

Posla┼ą ┼átv 01. Dec 2016 9:28:58

Posla┼ą Ned 04. Dec 2016 14:44:00

Slnko, sneh, mraz. Co viac si priat. Azda vhodnu partu, ktora nepovie nie nocovaniu v mrazoch.

Cestu na Taricove skaly sme okorenili vystupom na Vysoku, kde sme si pozreli zapad slnka a nahnali cas, aby sme v mieste nocovania neboli prilis skoro.

Obrázok

Zapad sa celkom vydaril, farbicky hrali, a pristojaci lapaji sa smiali a spievali. Davno som tu nebol, a veru na tomto kopci bolo pekne rusno. A to aj po zapade.

Obrázok

Obrázok

Fotografov okamzik, ked obloha rozhora svoje divadlo. V tom momente sa vsak do zaberu priruti kopa turistov, jeden strieda druheho, a fotomajster nemoze dokoncit svoju panoramu :D

Obrázok

Rano cvicny vybeh na skaly, pozriet ako sa ma Vysoka, ale ostavaju tu iba dvaja najtvrdsi profici, pre mna nic moc.

Obrázok

Obrázok

Namieril som si to do zakladneho tabora, ktory medzitym zalievalo slnko. Veru tazko sa vyliezalo rano z pelechu pri -4 stupnoch.

Obrázok

Matusovi sa tentokrat podarilo hermeticky uzavriet svoj novy tarp, takze konstrukcia a dizajn nakoniec dopadli velmi dobre.

Obrázok

Obrázok

Model vyskusal aj zateplenie od Cumulusu. Mimochodom v noci bolo velmi prijemne teplo.

Obrázok

Posla┼ą Ned 04. Dec 2016 16:00:34

Ne─Źakal som report tak skoro. Ale viem ┼że infrastellar sa st├Żm neka┼íle. :)
Tak┼że pre┼żili ste bez omrzl├şn. Trochu z├ívid├şm, ale u┼ż za─Ź├şnam rie┼íi┼ą vybavenie na zimu. D├║fam v skor├ę stretnutie v hnusn├Żch :D podmienkach.

Posla┼ą Ned 04. Dec 2016 17:01:41

Pr├şspevky: 105

https://vimeo.com/194235593

zatial iba toto na pobavenie... vypovedala klavesnica.. zajtra viac

Posla┼ą Ned 04. Dec 2016 17:46:26

Hezk├Ż. Ako by som tam bol s vami.

─Äal┼í├ş

Sp├Ą┼ą na Minul├ę akcie